Lokalizacja, 35-312 Rzeszów, ul. Strażacka 42A
+48 602 389 748
info@business-blackproject.com.pl

Klienci

Szkolenia komputerowe

Created with Sketch.

NAUKA OD PODSTAW

Szanowny użytkowniku komputera nie musisz mieć doświadczenia. Nauczę Ciebie wszystkiego od podstaw. Najważniejsze jest dla mnie Twoje zaangażowanie.
Ja sprzedam swoje doświadczenie, a Ty w zamian włożysz swoje serce w naukę.


STAWIAM NA NAUKĘ PRZEZ PRAKTYKĘ

Dziś wszyscy szkolą, mówią co możesz osiągnąć, jacy są dobrzy w swoich szkoleniach, jednak nie uczą praktyki. Co z tego, ze opanujesz posługiwanie się komputerem, co z tego że poznasz programy biurowe jak i tak nie przedłożysz tego pracodawcy.

Co proponuję?

Podczas nauki zaznajomienia się z komputerem, oprogramowaniem czy też poznaniem świata internetu zadaję do wykonania różne zadania (nawet zarobkowe), przez co uczysz się pracować na zasadzie prób i błędów. To daje dużo do myślenia. Dlaczego próby i błędy? A no po to, byś szanowny uczniu wykonał zadanie poprzez poszukiwanie materiałów, poruszanie się po komputerowym świecie, poznaniu tego czego nie wiesz a co możesz sam zrobić. To wszystko sprawia, że każdy nabiera wprawy w praktycznym doskonaleniu swojej osobowości. Co za tym idzie to, to że uczysz się w pewnym sensie praktycznego zawodu, przez co udoskonalasz swoje umiejętności. Taki sposób umożliwia to szybsze znalezienie pracy!